Geleceğin Raf Konuşması

Daha güçlü, daha kolay ve daha görünür
Etiketlik, bazen hak ettiği dikkat gösterilmeyen önemli bir bilgi detayıdır. Bir malın fiyatını açıkça ifade etmek, satın alma sürecinin hayati bir parçasıdır.Burada çeşitli raflara uygun geniş bir etiket tutucu yelpazesi bulacaksınız. Tüm etiket tutucular İTOSB’taki kendi fabrikamızda üretilmektedir. Bu, standart boyutlarımız dan özgürce seçim yapabileceğiniz veya özel bir çözüm sipariş edebileceğiniz anlamına gelir.

Erka plastik, standart olarak 40, 55 ve 65mm olan plastik etiketlik üretiyoruz, ancak elbette size yardımcı oluyoruz ve tercih ettiğiniz herhangi bir uzunlukta kullanılabilir hale getiriyoruz.

Yüksek kaliteli ürün ile imal edilen etiketlikler promosyonlu etiketlerinizin müşteriye daha görünür olmasını sağlar. Ürünlerinizin daha fazla ilgi çekmesi için adeta müşterinizle konuşur.

Erka plastiğin diğer ürünleri gibi, raf etiketliği de İTOSB’taki fabrikamızda üretilen çok kaliteli ürünüdür. Plastik etiketlik, müşterilerinizin yaymak istediğiniz kampanyalardan, fiyatlardan veya bilgilerden haberdar olmalarına yardımcı olur ve yanlış ürünün tanıtılması ve müşterinin kafasını karıştırması konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Sizde müşterilerinizin kampanyalarınızdan, fiyatlarınızdan olağan üstü şekilde haberdar olması için Erka plastik raf etiketliğimarket etiketliketiketlik profili ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Bazen hangi etiket tutucunun belirli bir rafa uyduğunu bilmek zor olabilir. Emin değilseniz bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bizi arayın veya bize bir e-posta gönderin ve rafın bir resmini ekleyin. Daha sonra çok çeşitli seçenekler arasından seçim yapmanıza yardımcı olabiliriz.