Raflar İçin Plastik Etiketlikler

Raf etiketi ve etiket tutucular, raflara veya diğer mağaza armatürlerine ve mobilyalarına uyan plastik kanal şeritleridir. Beyaz sarı mavi kırmızı veya yeşil plastik. İşaretleri korumak ve tutmak için şeffaf bir pencereye sahiptirler.

Plastik etiket tutucu tel raf etiket tutucu üzerinde klips olan şeffaf plastik raf etiketi paketi tutucu bulunan kendinden yapışkanlı plastik etiket tutucular, depolama ve raflar için net bir organizasyon sağlar.

Tabela plastik raf tutucuları esnektir ve sunum için mükemmeldir herhangi bir temiz yüzeye yapıştırılabilen köpük bantlı basit plastik c kanalları olabilirler.

Kendinden yapışkanlı etiket tutucular, sağlam mat bitmiş şeffaf plastikten yapılmıştır. Mağaza raflarından kütüphane raflarına ve hatta ahşap raflara kadar her şeyi etiketlemek için kullanılabilirler.

Plastik etiket tutucular ürün üreten, işleyen veya satan herhangi bir şirket için basit ama çok kullanışlı aksesuarlardır. Doğru etiketleme, depo çalışanlarının siparişleri daha hızlı hazırlamasına ve dağıtım şirketlerinin gönderinizi hatasız işlemesine yardımcı olur. Aşağıdakilere kolayca eklenebilirler:

  • Depo rafları
  • Plastik konteynırlar
  • Büyük nakliye konteynırları
  • Teşhir raflarını saklayın.

Düzenli Raflar için Plastik Etiketlik 

Raflar için ürettiğimiz pek çok farklı ölçülerde plastik etiketlik ürünlerimiz mevcuttur. Şeffaf Plastik Raf Etiketlik, Ahşap Raf İşareti ve Biletlik. Bu Tutucular, Etiketleri Okumayı Kolay hale getirmektedir. Raflar için Plastik Etiket Tutucular, Her Türlü Ürünü Etiketlemek ve Düzenlemek İçin Mükemmeldir. Raf etiketleri bunu sağlayacaktır.

Rafınızın boyutu veya malzemesi ne olursa olsun, klipsli ve yapışkanlı etiket tutucularımız her şeyi içerik, fiyat, son kullanma tarihi veya raflarınızı etiketlemek için ihtiyacınız olan her şeyle net bir şekilde düzenlenmiş halde tutacaktır. özel sticker, gönderi etiketleri ve fiyat etiketleri gibi size yönelik çok çeşitli raf etiket çeşitlerinin plastik seçenekleri bulunmaktadır.
Ayrıca kağıt, plastik ve metal raf etiket tutucuları için ürettiğimiz plastik etiketliklerimiz arasından boy boy olarak seçim de yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra raf etiketi tutucuları plastik ve raf etiketi tutucularının süpermarket gibi yoğun alanlarda da elverişli kullanıma sahiptirler.
Raf etiket tutucusu L şekli PVC veri şeridi etiket tutucusu, yapışkan bant arka tarafı, plastik etiketlik tutucu, plastik işaret tutucular, talebe göre değiştirilmesi farklı renklere ve özel şekillere ve boyutlara sahiptir. , Erka Plastik, plastik ürünleri üretiminde uzmanlaşmıştır…

Raf Etiketleri raflara veya diğer mağaza ürünlerine ve mobilyalarına uyan plastik kanal şeritleridir. Mağaza raflarından kütüphane raflarına ve hatta ahşap raflara kadar her şeyi etiketlemek için kullanılabilirler. Herhangi bir temiz yüzeye yapıştırılabilen köpük bantlı basit plastik c kanalları olabilirler.