Dağınıklığı Olmayan Ekran

Raf Kenarı Etiket Tutucularımız, etiketlerde bilgileri düzgün şekilde görüntülemek için mükemmel çözümdür.Raf Kenarı Etiket Tutucu, ‘etiketleme durumunda’ çözümümüzdür ve bir rafta görüntülenen birden çok nesne olduğunda sıklıkla ortaya çıkan bilgilerin ‘ormanından’ kaçınması amaçlanmıştır.

Bilgiyi Temizle

Ayarın kahramanı olarak nesne ile görsel netlik bir kez daha hedefimizdir ve Raf Kenarı Etiket Tutucu tüm ilgili bilgileri ön kenar boyunca tek bir satıra taşır. Net ve okunması kolay ve artık sergilenen nesneyle rekabet halinde olmaz.

Raf Kenarı Etiket Tutucu, rafın kenarına sabitlenir ve bilgileri şeffaf akrilikle korunan standart yüksekliğinde görüntüler.

Etkili ve Gizlice Bilgilendirin

Amaç, mümkün olan en basit, en az rahatsız edici şekilde bilgi sunmaktır ve Etiket Tutucu bunu mallarınız hakkında bilgileri okunması kolay ve gizli bir şekilde görüntüleyerek yapar. Bilgilendirmek için yeterince yakın ancak dikkat dağıtmak için o kadar yakın değil. Etiket Tutucu, kapağı bir tarafa kaydırarak ve ‘etiket’ bilgisini ekleyerek çalışır.

 

Her Şeyin Bir Yeri Vardır

Tüm fiyatları, kampanyaları takip etmek kolay değildir, bir araca ihtiyaç duyduğunuz anda eksik olduğunu keşfedersiniz. Erka plastik market etiketlikleri,raf etiketliklerietiketlik profili ile, tüm fiyat veya kampanyalarınızın kontrolünü belirli bir çalışma yerinde kolayca koruyabilirsiniz ve takip edebilirsiniz.

Etiketlerler, etiketlik rafına kolayca uygulanabilen yapışkan, dayanıklı plastik bir malzemeden yapılmıştır. Gelişmiş ürün portföyü ile renk standartı olmadan siparişlerde geniş bir renk seçeneği sunabiliriz.

Sabit ebatlarda standart paketler sunuyoruz ancak özel mallarınız için özel etiketlikler de üretebiliyoruz.