Bir satıştaki ürünün müşteriye çekici ve cazip gelmesi, o ürünün satın alınma derecesine gelmesi için görselliğin vazgeçilmez bir unsur olduğunu herkesin bildiği bir gerçektir. Ürün çekiciliğinin sağlanması ile bunun uzun süre devam ettirilmesi de şarttır.

Etiketlik boyu ve uygulama alanına göre 250 mikrondan 1000 mikron kalınlığa kadar, istenen ölçülere göre, ince çift taraflı bantlı, köpük bantlı, metal yüzeyler için magnet mıknatıslı, düz yada özel kesimli pvc raf fiyat etiketliği üretimi.

EP Serisi Raf Etiketlik ile ürün fiyatlarınızı ve kampanyalarınızı müşterilerinize ilgi çekici bir şekilde sunmanızı sağlar. Yıpranmalara karşı dayanıklılığı, arttırılmış plastikten üretildiği için uzun ömürlü olması, bütçenize uygunluğu satışlarınızda artış sağlayacaktır. Standartların üzerindeki kaliteli yapışkanı ile kolayca raflarınıza yapıştırıp kullanabilirsiniz.

EP Serisi Raf Etiketlik Market raflarınızda , depo raflarınızda, kargo raflarınızda, sunumunu yapacağınız herhangi bir materyal için kullanabileceğiniz en az rahatsız edici şekilde üretilmiştir.

Raf Etiketlerinin temizliğini koruyucu ve yıpranmasını önleyici tasarım parkende satışın yapıldığı her alanda kullanıma uygundur.