Plastik Raf Önü Fiyat Etiketlikleri

Erka Plastik 13 yıllık tecrübesi ile mağaza teşhir ve perakende sektörlerine düşük maliyetli kaliteli plastik tabela tutucuları tedarik eden bir raf şeridi üreticisidir. Perakende mağazalarının birçok şekil aldığını ve kurum içi mağaza tasarımcılarımız ve mühendislerimizin sürekli olarak yeni perakende tabelaları geliştirdiklerini biliyoruz. Küçük ve büyük plastik fiyat etiketi ve raf şeritleri imalatları yapmaktayız. Genellikle satış noktasında perakende tabelalarını sergilemek için kullanılırlar. Ayrıca işletmeler ve halk tarafından raflara, demirbaşlara ve kasalara tabela eklemek için kullanılabilirler. Plastik profil ekstrüzyonları olan özel kanal şeritleri satıyoruz. Çok çeşitli renkli raf şeritleri ve içinden görülebilen şeffaf raf şeritleri vardır. Plastik fiyat etiketi ekran tutucuları, fiyat etiketlerinden daha fazlasını tutmak için kullanılır.

Veri Şeritleri ve Bilgi Şeritleri

Plastik raf kanalları için yaygın bir kullanım, perakende raflarına çıkartmaları veya etiketleri ekleyebilmek için veri şeritleri ve bilgi şeritleri olarak adlandırılan çeşitli bunların kullanılmasıdır. Erka Plastik , birçok türde veri şeridi üretmektedir. Standart gondol raflarına tutturucu gerektirmeden bağlanan veri şeritleri üzerinde klips vardır. Bunlar mağazalarda kurulumu bir esinti haline getirir. Gondol raf kenarlarında çalışan modellerdir. Bunlara bazen ek bileşen veya ek bileşen veri şeritleri de denir. Bilgi şeritleri benzerdir ve fiyat etiketlerinin veya UPC kodlarının taranabileceği koruyucu şeffaf bir kapak oluşturur. Bunlar genellikle bakkallarda, süpermarketlerde ve diğer perakendeci türlerinde kullanılır. Bilgi şeritleri çeşitli boyutlarda satılmaktadır. 1-1/4″ yüksekliğinden 4″ yüksekliğe kadar reklam veya fiyat etiketleri görüntüleyebilirler.

Raf Etiketi Çeşitleri

Raf etiketi ve etiket tutucular, raflara veya diğer mağaza armatürlerine ve mobilyalarına uyan plastik kanal şeritleridir. Mağaza raflarından kütüphane raflarına ve hatta ahşap raflara kadar her şeyi etiketlemek için kullanılabilirler. Herhangi bir temiz yüzeye yapıştırılabilen köpük bantlı basit plastik c kanalları olabilirler. Ayrıca özel raf şeritlerinin yanı sıra raf etiketi tutucularının açık ve renkli versiyonlarını da sunuyoruz. Bunlar, çeşitli farklı profil şekillerine ekstrüde edilebilir.

Perakende Tabela için Raf Şeritleri

Erka Plastik yapışkanlı raf etiketi tutucuları, çift taraflı endüstriyel köpük bant ile rafa veya diğer yüzeylere yapıştırılır. Bu kalıcı bir bağ oluşturur ve bir mağazanın veya işletmenin yoğun trafik alanlarında plastik raf şeridini yerinde tutar. Yapışkanlı etiket tutucular hemen hemen her temiz düz yüzeyde kullanılabilir ve ayrıca satılıktır. Erka Plastik, kendi kendine konumlandırılan fiyat etiketi tutucu raf şeritleri imalatı da yapmaktadır. Bunlar, mükemmel bir şekilde hizalanmasına yardımcı olmak için bir gondol rafının alt kenarına yapıştırılırken sıralanabilir. Raf etiketi tutucuları, fiyat etiketlerini koruyacak ancak okunabilen şeffaf PVC yüzlere sahiptir.

Çift Tel Raf Şeritleri

Dondurucu ve soğutucu kılıflar için etiket tutucular, sıcaklık dalgalanmalarına dayanabilen ve tel raflara takılabilen özel tasarımlar gerektirir. DGS Retail’in bu tür plastik raf şeritlerinden geniş bir yelpazesi vardır. Birçok bira soğutucusu ve markette yaygın olan, ön tarafı çift telli olan bir tel rafa takılmak üzere tasarlanmış kanallar vardır. Bu, çift telli raflar için bir c-kanaldır ve ortak 1-1/4″ yüksek veri veya fiyat etiketlerine uygundur. Beyaz ve siyah olarak sunulurlar. Mağazalarda ve bakkallarda bulunan dondurucu ve soğutucu raflar için bilet kalıbını öneririz. Bu etiketliklerin çoğu soğutucu rafa oturacaktır. 1-1/4″