Plastik Etiketlik Kullanım Alanları

Depo konumlarını etiketlemeniz, sevkiyat süreçlerinizi düzene sokmanız, sipariş ve süreç takibi için özel etiketler oluşturmanız veya göz alıcı bir görsel fabrika ekranı oluşturmanız gerektiğinde, Erka Plastik Plastik Etiketlikleri size en üst düzeyde güç ve çok yönlülük sunar. Kullanım kolaylığı için her iki kısa taraftan da açıktır ve standart etiketlere uyacak şekilde tasarlanmıştır. Güçlü cırt cırtlı sırtlar, onları istediğiniz yere yapıştırabilmenizi sağlar.
İşinizi düzenli tutun!

 

  • İşletmeler : Yenilikçi Yalın veya görsel yönetim ekranları oluşturmak veya dosya dolabı çekmecelerini, kapaklarını ve raflarını etiketlemek için ceplerimizi kullanın.
  • Depolar : Envanter raflarını etiketlemek, sevkiyat ve teslim alanlarını düzenlemek veya sipariş takibi için kutular belirlemek için ceplerimizi kullanın.
  • Öğretmenler : Herkesin düzenini sağlamak için sınıfınızdaki dolapları ve rafları etiketleyin. Ayrıca panonuzda kullanmak üzere her öğrencinin adı için bir etiket oluşturabilirsiniz.
  • Ev sahipleri : Garajınızdaki ve diğer depolama alanlarınızdaki rafları ve dolapları etiketleyin veya cepleri, cihazlara (fırınınız, sıcak su ısıtıcınız ve çamaşır makineniz gibi) acil onarım numaralarını eklemek için kullanın.